Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: cron
kn: ಕ್ರಾನ್

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Database type
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ವಿಧ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Database password
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ಪಾಸ್ವರ್ಡ್

en: Database name
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ಹೆಸರು

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು

en: Database host
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ಹೋಸ್ಟ್

en: Database port
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ಪೋರ್ಟ್

en: One hour
kn: ಒಂದು ಗಂಟೆ

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
