Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Link
mn: Холбоос

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Statistics
mn: Статистик

en: Database type
mn: Өгөгдлийн сангийн төрөл

en: Error
mn: Алдаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Database password
mn: Өгөгдлийн сангийн нууц үг

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Database host
mn: Өгөгдлийн сангийн толгой компьютер

en: Database port
mn: Өгөгдлийн сангийн порт

en: Filter log messages
mn: Журналын зурвасуудыг шүүх
