Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: cron
oc: prètzfait planificat (cron)

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Link
oc: Ligam

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Database type
oc: Tipe de basa de donadas

en: Active
oc: Actiu

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Warning
oc: Avertiment

en: Details
oc: Detalhs

en: Referrer
oc: Referent

en: Database password
oc: Senhal de la basa de donadas

en: Database name
oc: Nom de la basa de donadas

en: Website
oc: Site web

en: Variables
oc: Variablas

en: Database host
oc: Servidor de banca de donadas

en: Database port
oc: Pòrt

en: Filter log messages
oc: Filtrar los messatges del jornal

en: You must select something to filter by.
oc: Vos cal seleccionar un critèri de filtratge.

en: Site details
oc: Detalhs del site
