Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
