Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Database type
ps: توکبنسټ بڼه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Active
ps: فعال

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Filter
ps: چاڼ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Details
ps: سپړنې

en: Database password
ps: توکبنسټ پټ توری

en: Database name
ps: توکبنسټ نوم

en: Cache settings
ps: پټياد امستنې

en: Three days
ps: درې ورځې

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Alert
ps: خبراوى

en: Site details
ps: ویب پاڼه سپړنې
