Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Database type
se: Diehtovuođđu sladja

en: Database password
se: Diehtovuođu beassansátni

en: Database name
se: Diehtovuođđu namma
