Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: Database type
az: Məlumatlar bazası tipi

en: Error
az: Səhv

en: Active
az: Aktiv

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Details
az: Detallar

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Database password
az: Verilənlər bazası parolu

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik

en: URL of the origin of the event.
az: Tədbirin mənşəyinin URL-i.

en: Referer
az: Referen

en: Hostname of the user who triggered the event.
az: Hadisəni tetikleyen istifadəçinin host adı.
