Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Filter
br: Sil

en: Database password
br: Ger-tremen an diaz roadennoù
