Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Database type
el: Τύπος βάσης δεδομένων

en: Error
el: Σφάλμα

en: Active
el: Ενεργό

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Database password
el: Κωδικός βάσης δεδομένων

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Cache settings
el: Ρυθμίσεις λανθάνουσας μνήμης

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Database host
el: Διακομιστής βάσης δεδομένων

en: Database port
el: θύρα βάσης δεδομένων

en: Filter log messages
el: Φιλτράρισε μηνύματα ημερολογίου

en: You must select something to filter by.
el: Πρέπει να επιλέξετε κάτι ως το κριτήριο φίλτρου.

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Site details
el: Λεπτομέρειες ιστοτόπου
