Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Link
gl: Ligazón

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Database type
gl: Tipo de base de datos

en: Error
gl: Erro

en: Active
gl: Activo

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: Details
gl: Detalles

en: One day
gl: Un día

en: Referrer
gl: Referente

en: Database password
gl: Contrasinal da base de datos

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Cache settings
gl: Configuración da caché

en: Database host
gl: Anfitrion da base de datos

en: Database port
gl: Porto da base de datos

en: One hour
gl: Unha hora

en: Two hours
gl: Dúas horas

en: Filter log messages
gl: Filtrar mensaxes do rexistro

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.

en: Site details
gl: Detalles do sitio
