Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Link
sk: Odkaz

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Database type
sk: Typ databázy

en: Error
sk: Chyba

en: Active
sk: Aktívny

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: One day
sk: Jeden deň

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Database password
sk: Heslo k databáze

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Cache settings
sk: Nastavenia cache

en: Notice
sk: Oznam

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Variables
sk: Premenné

en: Sites
sk: Stránky

en: Database host
sk: Adresa servera databázy

en: Text of log message to be passed into the t() function.
sk: Text správy záznamu, ktorá má byť odovzdaná funkcii t().

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
sk: Zreťazené pole premenných, ktoré zodpovedá textu správy, a ktorý sa odovzdáva funkcii t().

en: Database port
sk: Port databázy

en: Filter log messages
sk: Filter zaznamenaných správ

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické

en: Type of log message, for example "user" or "page not found."
sk: Typ zaznamenávanej správy, napríklad "používateľ" alebo "stránka nenájdená".

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug)
sk: Závažnosť udalosti, rozsah od 0 (havárie) do 7 (ladiace správy)

en: Link to view the result of the event.
sk: Link pre zobrazenie výsledku udalosti.

en: URL of the origin of the event.
sk: URL, kde udalosť vznikla.

en: URL of referring page.
sk: URL odkazujúcej stránky.

en: Hostname of the user who triggered the event.
sk: Meno počítača používateľa, ktorý zapríčinil udalosť.

en: Unix timestamp of when event occurred.
sk: Čas, kedy udalosť nastala, udaný pomocou Unixovej časovej známky.

en: Site details
sk: Detaily web stránky
