Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Referrer
af: Verwyser
