Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Referrer
ast: Esin referencies
