Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Referrer
cs: Odkazující stránka
