Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Referrer
da: Henviser
