Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།
