Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Location
es: Ubicación

en: Severity
es: Gravedad

en: Referrer
es: Referente
