Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Referrer
hr: Dovoditelj
