Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Date
it: Data

en: Message
it: Messaggio

en: Hostname
it: Nome host

en: Location
it: Posizione

en: Severity
it: Rilevanza
