Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری
