Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Referrer
lv: Atsaukties uz
