Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Location
mr: स्थळ

en: Referrer
mr: शिफारसदार
