Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad
