Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Location
ro: Locaţia

en: Severity
ro: Gravitate

en: Referrer
ro: Referinţă
