Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Referrer
sk: Odkazovač
