Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Location
ta: இடம்

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Referrer
ta: சுட்டியவர்
