Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత
