Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Location
vi: Vị trí

en: Severity
vi: Mức độ

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến
