Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Location
ar: الموقع

en: Severity
ar: الحدة

en: Referrer
ar: الإحالة من
