Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Date
de: Datum

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Location
de: Ort

en: Severity
de: Schweregrad
