Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Location
gu: સ્થાન
