Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Referrer
hu: Hivatkozó
