Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Referrer
is: Tilvísandi
