Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
