Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Referrer
tr: Yönlendiren
