Watchdog Deleted (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام
