Watchdog Event Extras (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Location
bs: Lokacija
