Watchdog Event Extras (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Location
ne: स्थान
