Watchdog Event Extras (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Referrer
pl: Odsyłający
