Watchdog Event Extras (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Referrer
sl: Posrednik
