Watchdog Event Extras (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Referrer
da: Henviser
