Watchdog Event Extras (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Referrer
gl: Referente
