Watchdog Event Extras (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Usuário

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Location
pt: Localização

en: Severity
pt: Severidade

en: Referrer
pt: Referência
