Watchdog Event Extras (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Referrer
be: Адпраўнік
