Watchdog Event Extras (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Referrer
et: Viitaja
