Watchdog Event Extras (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Referrer
oc: Referent
