Watchdog Live (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Update interval
ar: معدل التحديث

en: About
ar: حول

en: Optional features
ar: مزايا اختيارية
