Watchdog Live (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Update interval
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་བར་མཚམས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Optional features
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པའི་ཁྱད་ནུས
