Watchdog Live (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Update interval
ca: Interval d'actualització

en: seconds
ca: segons

en: Live settings
ca: Configuració actual

en: About
ca: Detalls

en: Optional features
ca: Paràmetres opcionals
