Watchdog Live (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Disable
cs: Vypnout

en: Update interval
cs: Interval obnovy

en: seconds
cs: sekund

en: About
cs: Popis

en: Optional features
cs: Volitelné vlastnosti
